Güncel Bilgiler Denemesi 1

Güncel Bilgiler Denemesi
KPSS Güncel Bilgiler Denemesi

Güncel bilgiler için kendinizi test etmeniz için bizim tarafımızdan hazırlanmışdır.Bu deneme sınavımız toplamda altı sorudan oluşmaktadır.

Sınava kadar sizlere bu tarz deneme sınavları hazırlayıp sizlerle paylaşmış olacağız.

349
Created by admin

Güncel Bilgi - Deneme 1

 1. Güncel Bilgi deneme testine aşağıdaki ''START'' butonuna tıklayarak çözebilirsiniz. Bu deneme sınavımız toplamda altı sorudan oluşmaktadır. Başarılar 🙂

Bu testte yer alan soruların tüm hakkı ''www.kpssguncel.net''e aittir. Bu testte yer alan soruların tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilerek dahi olsa hiçbir şekilde yazılı izin olmadığı sürece herhangi bir web sitesinde herhangi bir kitap ya da elektronik ortamda kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz. Testte yer alan soru veya soruların her türlü saklı olup yasal uyarıya uymayanlar her türlü sorumluluğu peşinen kabul etmiş sayılır.

1 / 6

EXPO 2020 aşağıda verilen şehirlerin hangisinde düzenlenecektir?

2 / 6

2019 yılı 26. Adana Altın Koza Film Ödülleri "En iyi Film ödülünü hangi film almıştır?

3 / 6

Ekim 2019’da Norveç’in başkenti Oslo’daki Nobel Komitesi tarafından 2019 Nobel Barış Ödülü kime verilmiştir?

4 / 6

Ekim 2019’da Çinli rakibi Liu Yang’ı yenerek Dünya Kadınlar Boks Şampiyonasında altın madalyayı kazanan sporcumuz kimdir?

5 / 6

Ekim 2019’da Artistik Jimnastik Dünya Şampiyonasında halka aletinde altın madalya alarak, cimnastikte dünya şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk sporcu kimdir?

6 / 6

25. İstanbul Caz Festivalinde Yaşam Boyu Başarı Ödülüne layık görülen, Nisan 2019’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden usta piyanist ve yorumcu kimdir?

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*