2020 KPSS Lisans Sonuçları Açıklandı!

22 Ekim 2020 tarihinde ÖSYM tarafından birçok katlımcısı bulunan 2020 KPSS Lisans ve ÖABT sonuçlarını bu sabah açıkladı. Sitemiz üzerinden size destek vererek, sınava iyi hazırlanmanıza yardımcı olmaya çalıştık. Şimdi uzun bir emeğin sonuçlarını öğreniyoruz. KPSS Sonuçları umuyoruz ki tüm ziyaretçi adaylarımız için istediği sonuçlarda gelmiştir.

2020 KPSS SONUÇLARI

KPSS Sonuçları için kesinlikle bilgilerinizi girerken sonuc.osym.gov.tr adresinde olduğunuzu kontrol edin. Sizin için sonuç sayfasını yukarıda paylaştık. Bu linkten sonuç sayfasına direk girebilirsiniz.

KPSS Sonuçları anketimize telegram kanalımızdan katılabilirsiniz. KPSS Güncel Bilgiler Telegram kanalımız : t.me/guncelbilgi

2021 KPSS sınavı için hazırlanan adaylarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Her zaman ücretsiz bir şekilde sizinle bilgi, soru, kaynak, deneme… paylaşmaya devam edeceğiz. Herşey için biz teşekkür ederiz.

kpss sonuçları, kpss lisans sonuçları, 2020 kpss, 2020 kpss sonuçları, 2020 kpss lisans, 2020 kpss lisans sonuçları, 2020 kpss öabt sonuçları, kpss sonuçları açıklandı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*